Tanie Pisanie – recenzja od Pisanie Prac Opinie

Pisanie Prac Opinie ma przyjemność przedstawić kolejny serwis oferujący pisanie prac magisterskich i licencjackich. Serwis istnieje na rynku od blisko 10 lat. Przeczytaj i poznaj naszą recenzję na temat tego serwisu.

Zasady współpracy z serwisem

Serwis Taniepisanie.com.pl działa na podobnych zasadach co inne serwisy z tej branży. By otrzymać wycenę naszego zamówienia musimy wypełnić formularz, który otrzymamy na e-mail. Serwis nie wysyła tradycyjnej umowy, za to na swojej stronie ma umieszczony regulamin. Wpłata zaliczki oznacza akceptację regulaminu i podjęcie współpracy. Regulamin jest bardzo ogólny. Nie ma w nim klauzuli RODO oraz informacji o przekazaniu majątkowych praw autorskich. Jest to spory minus, ale właściciele serwisu utrzymują, powyższe sprawy reguluje prawo i nie trzeba umieszczać ich umowie lub regulaminach by obowiązywały.

Płatność za pomoc w pisaniu pracy magisterskiej lub licencjackiej możemy rozłożyć na cztery wygodne raty. Ale w tym wypadku to serwis ma ostatnie słowo, i to on ustala ile rat ostatecznie zostanie nam podzielona płatność.  Serwis pracuje 7 dni w tygodniu w godzinach 9-18. Jednak obsługa klienta oraz czas reakcji pozostawia trochę do życzenia. Na odpowiedź trzeba czekać do 24 godzin.

pisanie prac magisterskich, pomoc w pisaniu prac, pisanie prac opinie

Szczegółowa oferta

Ten serwis posiada ofertę identyczną jak inne firmy z tej branży. W jej skład wchodzi pisanie prac licencjackich, pisanie prac magisterskich, pisanie prac inżynierskich i zaliczeniowych. Dodatkowo serwis świadczy usługi poprawy prac pod kątem plagiatu oraz warstwy językowej i merytorycznej. W razie potrzeby możemy także zamówić zebranie materiałów, stworzenie bibliografii lub prezentacji graficznej, potrzebnej na obronie.

Na temat serwisu i jakości świadczonych przezeń usług, nie znaleźliśmy absolutnie żadnych opinii w internecie. Niestety nazwa serwisu jest mało oryginalna i można pomylić ten serwis z innymi ponieważ ich nazwy różnią się jedynie innym rozszerzeniem domeny.

Dane kontaktowe serwisu

Serwis Opracowań Naukowych

Taniepisanie.com.pl

Strona www: https://www.taniepisanie.com.pl

Telefon: 570 937 902

Email: biuro.taniepisanie@gmail.com

Mamy nadzieję, że ta recenzja od Pisanie Prac Opinie była przydatna.

Rekomendowane artykuły