MGR Consulting – recenzja od Pisanie Prac Opinie

pisanie prac opinie

MGR Consulting to kolejny serwis oferujący pisanie prac dyplomowych, który chcemy zrecenzować. Pisanie Prac Opinie otrzymało w ostatnim czasie kilkanaście informacji na temat tego serwisu, postanowiliśmy je sprawdzić i przybliżyć ten serwis naszym czytelnikom.

Zasady współpracy z serwisem

MGR Consulting to serwis opracowań naukowych oferujący pomoc w pisaniu wszelkich tekstów naukowych. Serwis utrzymuje, że można z nim podpisać umowę, jednak tego nie wymaga. Jeżeli chodzi o pisemną gwarancję oczywiście istnieje, ale tylko wówczas gdy podpiszesz umowę. O czym wspominaliśmy już tutaj . Serwis utrzymuje, że trzyma się postanowień umowy, nawet jeżeli klient nie podpisze umowy. Serwis mimo wszystko wysyła umowę do wglądu każdemu klientowi, a za jej akceptację uznaje się dokonanie opłaty za usługi serwisu. Dla nas brzmi to logicznie i jest rozwiązaniem problemu. Umowę otrzymaliśmy bez problemu. Posiada ona podstawowe zapisy chroniące interesy obu stron.

pisanie prac opinie, praca magisterska, praca licencjacka

Szczegółowa oferta serwisu

Serwis oferuje pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich oraz zaliczeniowych. MGR Consulting oferują również pomoc przy pisaniu doktorskich. Na stronie znajdziemy także informację, że minimalna kwota zamówienia to 200 PLN. Plan pracy oraz poprawki merytoryczne są wliczone w cenę opracowania. MGR Consulting do każdego zamówionego u nich opracowania pracy dyplomowej otrzymujemy raport z systemu antyplagiatowego.

Kontakt z serwisem

Z serwisem możemy się skontaktować droga mailowa lub telefonicznie. Na zapytanie złożone drogą e-mail odpowiedź otrzymaliśmy tego samego dnia po ok 2 godzinach. Wykonaliśmy 5 telefonów. Odebrany od razu zostały 2 połączenia, 3 razy biuro oddzwoniła do nas po około 3 godzinach. Kontakt jest, ale do ideału mu daleko. Natomiast jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Pani na infolinii udzieliła nam wyczerpujących odpowiedzi. Było słychać, że ma pojęcie o tym co mówi. Serwis pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Mamy nadzieję, że ta recenzja od Pisanie Prac Opinie była pomocna.

Dane kontaktowe serwisu

MGR Consulting

Serwis Opracowań Naukowych

Strona www: https://www.mgrconsulting.pl

Telefon: 536 986 101

e-mail: kontakt@mgrconsulting.pl

Rekomendowane artykuły