Pisanie prac opinie

Strona o firmach i osobach trudniących się pisaniem prac

pisanie prac magisterskich opinie, pisanie prac licencjackich opinie
Porady

Pisanie prac magisterskich, a prawo autorskie

Pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich czy jakichkolwiek innych tekstów jest nierozwalanie powiązanie z tematem przestrzegania praw autorskich. Jest to temat bardzo ważny, w szczególności z punktu widzenia studenta poszukującego pomocy w pisaniu pracy dyplomowej.

Pisanie prac a osobiste prawa autorskie

Pewne rzeczy trzeba powiedzieć sobie jasno i otwarcie. Pisanie prac nie jest nielegalne. Opracowanie może napisać każdy, jeżeli tylko ma ochotę. Zakup takiego opracowania również jest legalny, nie różni się to niczym , od zakupu książki lub tekstu na stronę internetową od copywritera. Natomiast posługiwanie się zamówionym opracowaniem jako własnym już jest złamaniem ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dlaczego? Bo prawa autorskie są niezbywalne.

Na szczęście przy pisaniu prac dyplomowych, możesz zamówić opracowanie, które stanowi „specyficzną” pomoc dydaktyczną. I w takich kategoriach, powinno się je rozpatrywać.

pisanie prac magisterskich, pisanie prac, pisanie prac opinie

Majątkowe prawa autorskie

Gdy pomoc w pisaniu pracy magisterskiej czy licencjackiej okazuje się niezbędna i nie chcesz naruszyć praw autorskich, to powinniśmy trzymać się kilku zasad. Pozwolę one na bezpieczne i skuteczne skorzystanie z takiej pomocy.

Pierwsza i najważniejsza zasada, to korzystanie z usług legalnie działających firm oferujących pomoc w pisaniu prac dyplomowych. Leganie działająca firma, to gwarancja uczciwości i profesjonalizmu. Listę takich firm znajdziesz tutaj.

Druga zasada to podpisanie umów. Możesz to zrobić albo w postaci fizycznej umowy lub pod postacią OWU (Ogólne Warunki Umowy) i oświadczenia woli w wiadomości e-mail. Zadbaj aby w umowie znalazła się klauzula o przekazaniu majątkowych praw autorskich. Ta klauzula sprawia, że jesteś jedynym dysponentem zamówionego opracowania.

Kupiłem opracowanie swojego tematu, jak nie złamać prawa?

Można by rzec, że sprawa jest beznadziejna ponieważ w oświadczeniu do naszej pracy magisterskiej lub licencjackiej, że nasza praca dyplomowa jest wykonana samodzielnie oraz wolna od wad prawnych (czyli nie jest plagiatem). Na szczęście możemy skorzystać z pomocy dydaktycznych. Zakupione opracowanie przeredaguj własnymi słowami. Jest to wąska furtka, ale powoduje, że nie złamiesz prawa. Dodatkowym plusem jest to, że dzięki temu możesz świetnie przygotować się do obrony swojej pracy magisterskiej lub licencjackiej. A to jest najważniejsze.

Życzymy powodzenia.