Edu Writer – Recenzja od serwisu Pisanie Prac Opinie

EDU Writer - pisanie prac magisterskich i licencjackich

Serwis opracowań naukowych Edu Writer to kolejny serwis oferujący pisanie prac magisterskich i licencjackich. Jest to stosunkowo młody twór na polskim rynku opracowań naukowych. Jednak tak jak inne serwisy młody staż, od chwili zarejestrowania firmy, nie stanowi o jej braku doświadczenia. Serwisy takie najczęściej zatrudniają doświadczonych redaktorów, dlatego można traktować je tak samo jak serwisy funkcjonujące od lat.

Edu Writer – oferta pisania prac

Edu Writer jest serwisem oferującym szeroko pojęta pomoc w pisaniu wszelkiego typu prac. Oferta dotyczy między prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich oraz zaliczeniowych. Serwis zatrudnia redaktorów z blisko czterdziestu dziedzin nauki. Między innymi z: pedagogiki, psychologii, politologii, prawa, zarządzania, dietetyki, pielęgniarstwa czy też szeroko pojętych finansów.

Współpraca pomiędzy serwisem Edu Writer a jego klientami odbywa się tylko i wyłącznie na podstawie, wcześniej podpisanej umowy. Umowa jest dostępna do wglądu bez żadnych problemów. Napisana prostym językiem, zawiera wszystkie niezbędne zapisy chroniące interesy klientów serwisu. W tym zapisy o terminy oddania poszczególnych części pracy, terminów płatności oraz przekazanie majątkowych praw autorskich i klauzule RODO. To zapisy gwarantujące wysoki poziom ochrony tożsamości i interesów klientów serwisu. Należy zaznaczyć, że niewiele serwisów na rynku opracowań naukowych posiada takie zapisy.

Edu Writer pisanie prac – kontakt z serwisem

Serwis preferuje kontakt za pomocą poczty elektronicznej. jednak możliwy jest również kontakt telefoniczny. W planach jest także czat bezpośredni z redaktorem i biurem obsługi klienta. Kontakt telefoniczny jest oczywiście bardzo wygodny, jednak aby otrzymać wycenę naszego zlecenia musimy wysłać e-mail. Wycena zlecenia trwa około 15 minut. Serwis nie negocjuje cen z klientami, a wysłana przez serwis wycena nie ulega zmianie na w późniejszym czasie.

Dana kontaktowe serwisu EDU Writer:

Strona www: https://www.taniepisanie.eu

e-mail: kontakt@taniepisanie.eu

Serwis Pisanie Prac Opinie rekomenduje firmę Edu Writer. Uważamy, że jest to serwis godny polecenia. Na plus poczytujemy serwisowi dużą ilość doświadczonych redaktorów oraz fakt, że serwis jest legalnie działającą firmą.

Rekomendowane artykuły