Pisanie prac opinie

Strona o firmach i osobach trudniących się pisaniem prac

pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich i zaliczeniowych
Polecane

Centrum Opracowań Naukowych. Recenzja od Pisanie Prac Opinie

Centrum Opracowań Naukowych to pierwszy serwis, który pragniemy zarekomendować na łamach naszego serwisu Pisanie Prac Opinie. Serwis funkcjonuje od kilu lat. Oferta Centrum Opracowań Naukowych jest podobna do ofert innych serwisów, oferujących pomoc w pisaniu prac dyplomowych. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tego serwisu, znajdującymi się poniżej.

Zasady współpracy z serwisem

Centrumopracowan.pl (pod tym adresem możecie znaleźć ich stronę) oferuje pomoc w pisaniu prac magisterskich i licencjackich w oparciu o pisemną gwarancję jaką jest umowa na wykonanie pracowania naukowego. Umowa jest długa, ale nie skomplikowana. Serwis w tej umowie zobowiązuje się do poprawek merytorycznych oraz do poprawek oraz przekazuje wszelkie majątkowe prawa autorskie na klienta. Umowa zawiera również, bardzo dobrze chroniącą klientów serwisu, klauzulę RODO. Otrzymaliśmy umowę do wglądu bez żadnego problemu, oceniamy ją 9/10. Odejmujemy ją za długość umowy. Dokument, mimo wszystko, mógłby być napisany bardziej przyjaznym językiem i być krótszy.

Na plus za tym serwisem przemawiają także bardzo jasne warunki finansowe. Płatność mamy podzielone na raty. Możemy wnioskować nawet na 4 raty. Co jest bardzo wygodne. Ponieważ nie musimy płacić całej sumy z góry, możemy sobie pozwolić na zamówienie większej ilości stron, przez co nasza praca magisterska lub licencjacka będzie lepsza. Warunki finansowe oceniamy 10/10

pomoc w pisaniu prac. pisanie prac opinie. Pomoc w pisaniu prac, centrumopracowan.pl , centrum opracowań naukowych

Szczegółowa oferta serwisu

Serwis Centrum Opracowań Naukowych pisanie licencjackich, magisterskich i inżynierskich. Ponadto w Centrum Opracowań Naukowych uzyskamy pomoc przy obniżeniu współczynnika plagiatu i przygotowaniu bibliografii. Serwis, w swojej ofercie posiada także przygotowywanie planów prac dyplomowych i narzędzi badawczych, np. ankiet. Serwis współpracuje kilkudziesięcioma redaktorami z wielu dziedzin nauki. Dzięki temu są w stanie tworzyć wzory prac dyplomowych z niemal każdej dziedziny. Do każdego opracowania otrzymujemy raport z systemu plagiatowego. Dzięki temu mamy pewność, że zamówiony przez nas wzór pracy magisterskiej lub licencjackiej jest wolny od wad prawnych.

Pisanie prac opinie o Centrum Opracowań Naukowych

W sieci nie znaleźliśmy ani jednej negatywnej opinii na temat tego serwisu. Pozytywnych opinii znaleźliśmy dwie na ogólnopolskim forum. Serwis nie ma profilu na portalach opinii. Zakładamy jednak, że gdyby działo się coś złego, to na pewno byśmy to wykryli na forach lub w mediach społecznościowych.

Kontakt z serwisem

Dane kontaktowe serwisu

Centrum Opracowań Naukowych

Strona www: https://www.centrumopracowan.pl

Telefon: 536 986 053

e-mail: kontakt@centrumopracowan.pl

Dane Rejestrowe firmy

Wolfedu sp.z.o.o.

Plac Bankowy 2

000-095 Warszawa

NIP: 525 285 77 54

KRS: 0000893684